Serwis

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serwis gwarancyjny - 2 lata od momentu uruchomienia urządzeń.

Doświadczenie zawodowe wszystkich pracowników, to ponad 10-letni staż w branży obiektów magazynowo-suszarniczych. Stale doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez producentów z zakresu:

  • nowych urządzeń,
  • nowych rozwiązań technologicznych,
  • doskonalenia umiejętności z zakresu rozwiązywania problemów i obsługi urządzeń

Znamy z praktyki problemy mogące pojawić się w trakcie pracy poszczególnych urządzeń, potrafimy je szybko zdiagnozować i usunąć. Nie boimy się nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych, potrafimy sobie z nimi poradzić.

Duży nacisk kładziemy na szybką reakcję serwisu po otrzymaniu zgłoszenia, stała dostępność części zamiennych, doświadczona kadra powoduje, iż jesteśmy w stanie ograniczyć przestój do minimum.

Okresowe przeglądy całości instalacji

Bardzo polecamy przegląd całości instalacji przed sezonem.

Mają one na celu utrzymanie urządzeń w ciągłym ruchu i optymalne przygotowanie instalacji do pracy. Ponadto reakcja w odpowiednim momencie eliminuje poważne i kosztowne awarie.

Na podstawie zebranych doświadczeń zachęcamy do regularnych przeglądów, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego urządzeń i pozwalają na ich efektywne wykorzystanie. Stałym klientom oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe.