Firma

Oferujemy kompleksowe rozwiązania umożliwiające suszenie, składowanie i kondycjonowanie ziarna, przeznaczone zarówno dla nowych zakładów, jak i do rozbudowy już istniejących.

Realizujemy projekty "pod klucz", od przygotowania projektu do oddania gotowej w pełni sprawnej instalacji. Współpracujemy z firmami produkującymi poszczególne rodzaje urządzeń dobierając rozwiązania do potrzeb i warunków konkretnego odbiorcy. Funkcjonalny projekt i właściwe doradztwo w dziedzinie budowy silosów mają decydujące znaczenie.

Każdy projekt przygotowywany jest bardzo dokładnie. Po badaniu wstępnym opracowujemy projekt urządzeń zapewniających stabilność, trwałość i optymalną pracę urządzeń. Staramy się budować najbardziej funkcjonalne obiekty.

Kluczowe znaczenie ma tutaj wiedza, doświadczenie i dobra znajomość różnych rozwiązań i urządzeń dostępnych na rynku. Dobrze przygotowany projekt oraz dobór odpowiednich rozwiązań daje przewagę już w chwili uruchamiania Państwa projektu, a co najważniejsze pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania i eksploatacji.

Jesteśmy firmą bazującą na doświadczonych pracownikach z wieloletnim stażem w montażu oraz pracach wysokościowych. Doświadczenie zawodowe wszystkich pracowników, to ponad 10-letni staż w branży obiektów magazynowo-suszarniczych.

Posiadamy kompletne zaplecze techniczne pozwalające bez przeszkód zabezpieczyć sprawną realizację inwestycji. Realizujemy inwestycje kompleksowo, zapewniając klientom pomoc i doradztwo na każdym etapie budowy inwestycji.

Firma AGRO-TECHROL współpracuje ściśle z ekipami montażowymi, dzięki temu wszystkie realizacje są w profesjonalny sposób prowadzone od momentu projektu, po wykonanie i uruchomienie.

Swoim klientom oferujemy:

  • doradztwo techniczne
  • rozwój koncepcji
  • dobór i kompletację urządzeń
  • montaż
  • uruchomienie zakładu
  • serwis gwarancyjny
  • serwis pogwarancyjny
  • prace fundamentowe

Cieszymy się opinią dobrego i solidnego partnera.

Firma AGRO-TECHROL wspiera kulturę:
zobacz film i obejrzyj zdjącia z I Koncertu Wielkanocnego